Ulla Höök
Nimi: Ulla Höök
palvelujohtaja
Email: ulla.hook@nuovo.fi
Toimipaikat:

Elina Gambardella
Nimi: Elina Gambardella
erikoissairaanhoitaja
Email: elina.gambardella@nuovo.fi
Toimipaikat: Nuovo Kamppi, Nuovo Järvenpää, Nuovo Sipoo, Nuovo Vantaa
Koulutukset ja erikoistumiset:
Psykiatrinen sairaanhoitaja, syömishäiriöt, NLP Trainer, IPT terapeutti, NUOTTI-valmennus
Miia Mattila
Nimi: Miia Mattila
erikoissairaanhoitaja
Email: miia.mattila@nuovo.fi
Toimipaikat: Nuovo Järvenpää, Nuovo Sipoo
Koulutukset ja erikoistumiset:
Sairaanhoitaja AMK, erityistason seksuaaliterapeutti, seksuaalineuvoja, päihdeterapeutti, IPT terapeutti
Jari Kansanniva
Nimi: Jari Kansanniva
erikoissairaanhoitaja, psykoterapeutti
Email: jari.kansanniva@nuovo.fi
Toimipaikat: Nuovo Järvenpää, Nuovo Vantaa
Koulutukset ja erikoistumiset: psykoterapeutti, IPT terapeutti
Pirkko Kokkonen
Nimi: Pirkko Kokkonen
erikoissairaanhoitaja
Email: pirkko.kokkonen@nuovo.fi
Toimipaikat: Nuovo Järvenpää
Koulutukset ja erikoistumiset:
Sairaanhoitaja, lasten ja nuorten kognitiivinen terapia, mindfulness, päihdeongelmat, IPT terapeutti
Monika Kauppila
Nimi: Monika Kauppila
erikoissairaanhoitaja, psykoterapeutti
Email: monika.kauppila@nuovo.fi
Toimipaikat: Nuovo Kamppi, Nuovo Sipoo
Koulutukset ja erikoistumiset: psykoterapeutti

Tjänster också på svenska
Specialsjukskötare i barn- ungdoms. och vuxenpsykiatri.
Katja Hakasaari
Nimi: Katja Hakasaari
erikoissairaanhoitaja
Email: katja.hakasaari@nuovo.fi
Toimipaikat: Nuovo Järvenpää
Koulutukset ja erikoistumiset:
Erikoissairaanhoitaja, perheterapeutti (VET)